Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

Mad Driver oficjalnym partnerem projektu Utopia International podczas COP24


Przez pierwsze dwa tygodnie grudnia Katowice stanowią zielone centrum świata. COP24 gromadzi światowych liderów wokół tematów związanych z klimatem. Konferencja jest także okazją aby zaprezentować światu międzynarodowy projekt, wspierany przez nas od momentu jego powstania, którego oficjalnym partnerem zostaliśmy na czas trwania COP24.

Utopia International to projekt angażujący ambitnych przedsiębiorców (w tym jednego z założycieli firmy Mad Driver) z pięciu krajów założycielskich – Francji, Szwajcarii, Tunezji, Madagaskaru i Polski. Głównym celem projektu jest stworzenie przestrzeni do wspólnego życia i pracy głównie dla osób pracujących i podróżujących, ale także dla turystów i lokalnej społeczności. Utopia chce realizować te cele poprzez stworzenie ekologicznych wiosek zbudowanych z specjalnie zaprojektowanych kontenerów, w których ludzie mogą wymieniać się kontaktami, brać udział w warsztatach, wydarzeniach kulturalnych oraz spróbować lokalnego jedzenia i napojów, w tym oczywiście bezalkoholowego piwa Mad Driver. Jedna z takich wiosek ma pojawić się w Katowicach najprawdopodobniej już w 2019 roku.

Zapraszamy do odwiedzenia pierwszych prototypowych kontenerów ustawionych przed budynkiem rektoratu Uniwersytetu Śląskiego (Ul. Bankowa 12). Jeden z nich został zbudowany w Łodzi, drugi natomiast – CUBE365, przyjechał prosto z Valais (Szwajcaria). Można zobaczyć na własne oczy jak wygląda taki kontener oraz poznać polsko - szwajcarską ekipę Utopii.

» Strona Utopia International: https://utopia-international.org/en/home/
» Program wydarzeń na stronie Facebook: https://www.facebook.com/utopiainternationalassociation/