Alkohol. Tylko dla pełnoletnich

MadDriver oficjalnym partnerem projektu Utopia International


Przez pierwsze dwa tygodnie grudnia 2018 Katowice stanowiły zielone centrum świata. COP24 zgromadziło światowych liderów wokół tematów związanych z klimatem. Konferencja była także okazją aby zaprezentować światu międzynarodowy projekt, wspierany przez nas od momentu jego powstania, którego oficjalnym partnerem zostaliśmy w 2018 roku.

Utopia International to projekt angażujący ambitnych przedsiębiorców (w tym jednego z założycieli firmy MadDriver) z pięciu krajów założycielskich – Francji, Szwajcarii, Tunezji, Madagaskaru i Polski. Głównym celem projektu jest stworzenie przestrzeni do wspólnego życia i pracy głównie dla osób pracujących i podróżujących, ale także dla turystów i lokalnej społeczności. Utopia chce realizować te cele poprzez stworzenie ekologicznych wiosek zbudowanych z specjalnie zaprojektowanych kontenerów, w których ludzie mogą wymieniać się kontaktami, brać udział w warsztatach, wydarzeniach kulturalnych oraz spróbować lokalnego jedzenia i napojów, w tym oczywiście bezalkoholowego piwa MadDriver. Jedna z takich wiosek ma pojawić się w Katowicach najprawdopodobniej już w 2019 roku.

Podczas trwania COP24 było możliwe odwiedzenie pierwszych prototypowych kontenerów ustawionych przed budynkiem rektoratu Uniwersytetu Śląskiego (Ul. Bankowa 12). Jeden z nich został zbudowany w Łodzi, drugi natomiast – CUBE365, przyjechał prosto z Valais (Szwajcaria). Można było zobaczyć na własne oczy jak wygląda taki kontener oraz poznać polsko - szwajcarską ekipę Utopii.

Oglądnij video » Bezalkoholowe piwo MadDriver video » Strona Utopia International: https://utopia-international.org/en/home/
» Program wydarzeń na stronie Facebook: https://www.facebook.com/utopiainternationalassociation/